Hakkımızda

Profesyonel kadromuz ve eğitimli güvenlik personellerimiz ile sizleri huzurlu ve güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için 7 gün 24 saat yakın koruma.

VİZYONUMUZ
Çağımızda ortaya çıkan bilimsel ve teknolojik gelişmeler bireyin ve buna bağlı olarak toplumun sürekli geliştirilmesini kaçınılmaz hale getirmiştir. Bugünden yarının ihtiyaç ve sorunlarının saptanması ve bunlara en etkili çözüm yollarının bulunması her insanın ve kurumun ortak sorunudur,
Dolayısıyla bütün meslek dallarında hizmet veren veya eğitim faaliyetleri içerisinde bulunan bireyler olarak toplumsal yaşamda üzerimize düşenleri yaparken hedef hep ileride olduğundan bazen hedefe ulaşmada güçlük çektiğimiz anlar oluyor.
Bu nedenle hedeflerinize ulaşmada gösterdiğiniz başarının artarak ileri yaşam koşullarına katkı sağlamak amacıyla kurumunuzun bir parçası olarak ve hedefe varırken risk alanlarını azaltmak ve geleceği daha kontrollü olarak inşa etmek.

MİSYONUMUZ
Teknolojik çağın getirdiği yaşam koşulları ve buna bağlı karşiılıklı rekabetin sonrasında ortaya çıkabilecek aksaklıkların giderilmesi noktasında en iyi güç yetişmiş insan gücüdür ilkesiyle hizmet alanlarımızda tam profesyonel bir kadro ile çağın gerektşirdiği koşullara ayak uydurmaktır.

 
 
Yönetim Kurulu
Üyelik Koşulları
Özel Güvenlik Kanun ve Yönetmeliği
Sınav Soru Ve Cevapları
Fotoğraf Galerisi
Savunma Sporları Eğitimi
Üye Ol

 
 
 
 
 
Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2007 - 2013 | Designed by Yön Ajans